Başa Dön

Emporio Armani Anadoluya Kapılarını Açtı

blank

Emporio Armani Anadoluya Kapılarını Açtı

Okuma süresi 1 dakika

Dünyaca ünlü İtalyan lüks giyim markası Emporio Armani İstanbul Anadolu yakasındaki ilk mağazasını Suadiye’de muhteşem bir etkinlikle açtı.
Lüks giyim sektörünün önde gelen markalarından olan Emporio Armani İstanbul Anadolu yakasındaki ilk mağazasını üç yüzü aşkın konuğun katılığı özel bir etkinlilke açtı. Cemiyet ve iş dünyasından önemli isimlerin katıldığı davetin ev sahipliğini ise Doğuş Perakende grubu Ceo’su Raueida Habeika Matin ve Emporio Armani direktörlerinden Michele Tacchella üstlendi. Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Indhira Taşpınar ve Club Bangkok’un müzikleriyle renklendirdiği gecede misafirler İtalyan klasiklerinden Prosecco ve Spirtz ile karşılandı ve gece boyunca Emporio armani Ristorante’nin hazırladığı özel kanepeler ikram edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.