Başa Dön

Elitleri Buluşturan Sergi

blank

Elitleri Buluşturan Sergi

Okuma süresi 1 dakika

Toprak Sanat Galerisi’nin sahipleri olan ve gerçekleştirdikleri sergilerle isimlerinden başarılı bir şekilde söz ettiren Ayfer Toprak-Cengiz Karavan çifti Bodrum Türkbükü Mavi Otel’de düzenlen şık bir davetle yeni sergilerini gerçekleştirdi.

Mavi Otel İşletmecisi Şenay-Cemal Yarar çiftinin ev sahipliğinde düzenlenen davete cemiyet hayatının seçkin simaları yoğun ilgi gösterdi. İstanbul Bebek Camii İmamı Ahmet Atmaca da katıldığı davette “sanat İslam dininin estetik boyutudur, Allah’ın cemal sıfatının hayata yansımasıdır” diyerek demeç verdi. Mavi Otel’in eşsiz manzarasında düzenlenen sergide Remzi İren, Sema Culam, Hikmet Çetinkaya, Suna Boyacı, Ayfer Yıldız, Barış Sarıbaş, İsmet Doğan ve Gülveli Kaya gibi başarılı on sanatçının otuz eseri görücüye çıktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: