Başa Dön

Elitleri Buluşturan Kermes

blank

Elitleri Buluşturan Kermes

Okuma süresi 1 dakika

Sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri Kansersiz Yaşam Derneği’nin ‘AlışVeriş Yaşatır’ etkinliğinde kanser hastası çocukların tedavisine destek amacıyla bir araya geldi.

Kanser hastalarına destek olmayı ve kanserin erken teşhisi ile tedavisinde toplumu bilinçlendirmeyi amaçlayan Kansersiz Yaşam Derneği’nin, geliri kanser hastası çocukların tedavisine kullanılmak üzere düzenlediği ‘Alışveriş Yaşatır’ etkinliği; tanınmış markaları, iş dünyasını, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ileri gelenlerini bir araya getirdi. Birçok tanınmış marka ve ismin stand açarak destek olduğu etkinlikte ziyaretçiler bol bol alışveriş yaptılar. İstanbul Zorlu Center Raffles Hotel’de, müzik eşliğinde dans ederek standları gezen çocuklar büyük ilgi görerek kermesin neşe kaynağı oldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: