Başa Dön

Elitleri Buluşturan Defile

blank

Elitleri Buluşturan Defile

Okuma süresi 1 dakika

Lüks moda perakende sektörünün önde gelen mağazalarından Harvey Nichols, Pera Palace Jumeirah Hotel’de, dünyaca ünlü İtalyan moda tasarımcısı Alberta Ferretti ev sahipliğinde şık bir defile düzenledi.

Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği yararına gerçekleşen defileyi izlemeye sosyal yaşamın önemli isimleri katıldı. Türkiye’nin önde gelen mankenlerinden Tülin Şahin ve Didem Soydan’ın podyuma çıktığı defilede Alberta Ferretti 2014 İlkbahar-Yaz ve Sonbahar koleksiyonları izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü. Drapeleri, twistleri ve pilileri ile bilinen tasarımcı, davette samimi tavırları ile takdir toplarken defilenin sonunda tebrikleri kabul etti. Defileden elde edilen gelirin tamamı derneğe bağışlanırken, Hayat ve Paylaşım Derneği yöneticileri Alberta Ferretti’ye teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.