© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Elitlerden Yardım Yemeği

Elitlerden Yardım Yemeği

Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği ikinci kez düzenlediği geleneksel yılbaşı yemeğini elit isimlerin katıldığı şık bir davetle Les Ottomans Hotel Park Şamdan & The Bar’da gerçekleştirdi.
Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği’nin ilk olarak geçen sene düzenlediği ve geleneksel hale getirdiği “Yeniden Yeni Yıl” yemeği Les Ottomans Hotel Park Şamdan& The Bar’da birbirinden ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleştirildi. Davette Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği’nin destekçi markalarının hazırladığı yeni yıl sepetleri satışa sunulurken, bilet satışı ve yeni yıl sepetlerinden elde edilecek gelir derneğin ana projesi olan Koruyucu Ruh Sağlığı Projesi’ne aktarıldı. Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından düzenlenen yeni yıl yemeğine katılan davetliler, Aslı Üstünkaya, Ebru Uygun, Edwina Sponza, Haremlique, Merve Gürsel, Rıfat Özbek, Ronit Gülcan ve Seçkin Pirim gibi seçkin isim ve markaların hazırladığı yılbaşı sepetlerinden satın alarak derneğe yardımda bulundular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.