Başa Dön

Elitler Ralph Lauren’de Buluştu

blank

Elitler Ralph Lauren’de Buluştu

Okuma süresi 1 dakika

Dünyanın en tanınmış lüks giyim markalarınadan olan Ralph Lauren markasının lansmanı, İstinye Park Mağazasında Sanem Canik Habib, Sitare Akdilek ve Begüm Şen’in ev sahipliğinde düzenlendi.

Cemiyet yaşamının elit isimlerinden olan Sanem Canik Habib, Sitare Akdilek ve Begüm Şen’in ev sahipliğinde, cemiyet ve iş hayatının tanınmış bayanlarının katıldığı bir kokteyl ile Ralph Lauren’in İstinye Park’taki yenilenen mağazasında tanıtımı yapıldı. Davete katılan konuklar canlı müzik, şampanya ve ricky lauren kitabından hazırlanan kanepeler eşliğinde keyifli bir gün geçirirken mağaza içerinde gezerek alışveriş yapmayıda ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.