Başa Dön

Ela ve Mehmetcan’dan Mutluluğa Adım

blank

Ela ve Mehmetcan’dan Mutluluğa Adım

Okuma süresi 1 dakika

İşadamı Mehmetcan Ertürk ile finans sektöründe çalışan Ela Öncül bir süredir devam eden birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı.

Bilkent Otel’de yapılan ve 550 kişinin katıldığı düğünde mutlu çiftin nikah şahitliğini Sinan Aygün, Ayhan Öncül ve Latif Ayaz üstlendi. Geçtiğimiz yıl nişanlanan çiftin düğünü ES Styling imzası taşırken 16 kişilik “Bigband Orkestrası” konuklara eğlencenin zirveye ulaştığı unutulmaz bir gece yaşattı. Dansları ile büyük alkış alan yeni evlilerin balayı adresinin Uzak Doğu olduğu öğrenildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.