Başa Dön

Eğlenceli, Renkli Kutlama

blank

Eğlenceli, Renkli Kutlama

Başkentin genç ve başarılı iş adamları arasında olan Yasin Özdoğan’ın eşi Nicole Özdoğan, yeni yaşını yoğun bir katılımın olduğu bir keyifli bir partiyle kutladı.
Başkent cemiyetinin sevilen ismi Nicole Özdoğan’ın Marriott Otel’de gerçekleşen doğum günü partisine, sosyal yaşam hayatının ünlü simaları katıldı. Davette Nicole Hanım’ı yakın arkadaşları ve aile dostları yalnız bırakmadılar. Davet konuklara ikram edilen kokteyl ile başlarken, gecenin ilerleyen saatlerinde tam bir parti havasına büründü. Yeni yaşına arkadaşları ve ailesiyle girmek isteyen Nicole hanım, pembe tonu seçtiği kıyafetinin içerisinde oldukça şık görünüyordu. Davetlilerin partideki yerlerini almalarının ardından arkadaşlarıyla oldukça yakından ilgilenen Nicole Hanım, örnek bir misafirperverlik gösterdi. Keyifli geçen gece, doğum günü pastasının kesilmesinin ardından devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.