Başa Dön

Eğlenceli Kına

blank

Eğlenceli Kına

Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleşen İpek Ayaydın’ın geleneksel kına gecesi davetine cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.
Çırağan Sarayı’nda Talat Abdik’le dünya evine girmeye hazırlanan İpek Ayaydın’ın kına gecesi Adile Sultan Sarayı’nda muhteşem bir organizasyonla gerçekleşti. İki yüz elli seçkin davetlinin katıldığı, her şeyin el işçiliği ve özenle hazırlandığı kına hazırlandığı gecede, yakın dostları Ayaydın Ailesi’ni yalnız bırakmadı. Şıklıklarıyla adeta göz kamaştıran davetliler, keyifli ve eğlenceli bir gece geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.