Başa Dön

Eğitime Modern Destek

blank

Eğitime Modern Destek

Okuma süresi 1 dakika

Bu yıl dördüncüsü düzenen Gala Modern’in özel gecesi cemiyet, iş ve sanat dünyanın seçkin isimlerinin katılımıyla İstanbul Modern’de yapıldı.

İstanbul Modern Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı’nın ev sahipliğinde düzenlenen “Gala Modern” gecesine, İstanbul sosyal yaşamının seçkin isimlerinin yanı sıra yurtdışından da önemli koleksiyonerler katıldı.
İstanbul Modern’in eğitim programlarını desteklemek ve çocuk ve gençlerin eğitimine olanak yaratmak amacıyla düzenlenen bu özel gecede Raffi ve Maya Portakal yönetiminde destek yarışı gerçekleşti. Destek yarışında, sanatçılar Haluk Akakçe, Rahmi Aksungur, Koray Ariş, Arzu Başaran, :mentalKLİNİK, Osman Dinç, Burcu Perçin, Gülay Semercioğlu ve Fatma Tülin’in geceye özel olarak hazırladıkları çalışmalarla müzenin eğitim projelerine sekiz yüz doksan bin Türk Lirası katkı sağlandı. İstanbul Modern Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı bir konuşma yaparak, bugüne kadar Gala Modern gecelerinden sağlanan katkılarla yüzonbin çocuk ve gencin sanat eğitiminden yararlandığını belirterek bu geceye katılarak desteklerini sunan davetlilere teşekkür etti. Bu özel Gala Modern gecesinin düzenlenmesinde İstanbul Modern Kültür Elçileri olarak Esra Ekmekçi Çalıcıoğlu, Şeli Elvaşvili, Merve Gürsel, Cem Hakko, Banu İpeker, Raffi, Maya Portakal, Okşan Atilla Sanön, Aslı Soyak, Rana Erkan Tabanca ve Melkan Tabanlıoğlu yer aldı. Gecenin ilerleyen saatlerine doğru ise konuklar after partyde dünyaca ünlü Duo Paradise grubu gösterisiyle unutulmaz bir gece geçirmenin tadını çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.