Başa Dön

Eğitim Yemeği

blank

Eğitim Yemeği

Okuma süresi 1 dakika

Kısa bir süre önce kurulan Başarım Sensin Derneği, Ceylan Otel’de düzenlediği ilk yemek davetiyle elit hanımları buluşturdu.
Üniversite okuyan ve maddi durumu iyi olmayan başarılı öğrencilere destek vermek amacı ile kurulan Başarım Sensin Derneği, Ceylan Otel’in içerisinde yer alan Flamingo Restaurant’ta ilk yemek davetini gerçekleştirdi. Derneğin başkanı Şule Argüder ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen davete yaklaşık iki yüz elli kişi katılarak bu önemli projeye destek verdiler. Seçilmiş olan pilot üniversitelere eğitim bursu verebilmek için gerçekleşen bu yardım yemeğine ilginin büyük olması, dernek üyelerini sevindirdi. Dernek başkanı Şule Argüder yaptığı konuşmada, sağlam kafa sağlam vücutta bulunur, sözü sloganımız olacaktır diyerek, bu doğrultuda ilk olarak gençlerin beslenme konusunu ön planda tutmayı ve onlara yemek bursu sağlamayı düşündüğünü belirtmiş oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.