© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ebedi Taş Fani Beden

Ebedi Taş Fani Beden

Tepe Prime Avenue’nin içinde bulunan m1886 Sanat Projeleri, sanatçı Rengin Saltık’ın “Ebedi Taş Fani Beden” isimli sergisini, sanatseverlerle buluşturdu.

Ankara m1886 Sanat Projeleri’nde düzenlenen sergi, Ankaralı sanatseverlerin yoğun bir katılımının olduğu davetle meraklılarını bir araya getirdi. Sergiye katılanlar, Rengin Hanım’ın eserlerini yakından inceleme fırsatı buldular. Saltık, eserlerinde; taşın sonsuzluğuna karşı insan hayatının kısalığını betimlerken genel olarak büyük boyutlu tuvallerde, az renkli ve ekspresyonist figüratif tarzda çalışmayı, resimlerinde görsel bir derinlik elde etmek istiyor. Oldukça dikkat çekici eserlerin yer aldığı sergi, davetlilerin Rengin Saltık ile kısa sohbetleriyle devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.