Başa Dön

Duvarları Yerinden Oynatan Parti

blank

Duvarları Yerinden Oynatan Parti

Okuma süresi 1 dakika

Ramada Plaza, geceye özel tasarlanmış görsel şov ve efektleri ile Türkiye’nin ilk video mapping partisine ev sahipliği yaptı.

Ankara’nın seçkin isimlerinin oldukça yoğun ilgi gösterdiği “4 Mevsim” temalı partide duvarlar dans ederken, konuklar bir gecede dört mevsimi yaşadı. Davetliler tercih ettikleri kıyafetleriyle göz kamaştırırken gece boyunca kendilerinden geçtiler. Gecenin DJ performansını gerçekleştiren Can Hatipoğlu, çaldığı parçalarla davetlileri gece boyu coşturdu. Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan gece herkes tarafından beğenilirken, davetliler de gecenin sonuna kadar devam eden partide gönüllerince eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.