Başa Dön

Dünya Göz’den Bahara Merhaba

blank

Dünya Göz’den Bahara Merhaba

Okuma süresi 1 dakika

Dünya Göz, Ankara Swissotel’de düzenlediği Bahara Merhaba Resepsiyonu ile birçok önemli büyükelçi,müsteşar ve iş adamını ağırladı.

Dünya Göz, Ankara Swissotel’de düzenlediği önemli davetle yurt dışında açacağı hastane ve ön teşhis klinikleri ile büyüme yolunda önemli bir yol katedeceğini duyurdu. Dünya Göz Ankara Bölge Koordinatörü Hüseyin Kılavuz önderliğinde gerçekleşen davette sektöründeki gelişmeleriyle dikkat çeken Dünya Göz Hastaneler Grubu’nun çalışmaları anlatıldı. Renkli geçen davete üst düzey bir katılım oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.