© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Downtown’da Cadılar Bayramı

Downtown’da Cadılar Bayramı

Armada AVM Hayat Sokağı’nda yer alan Downtown’da, birçok davetlinin katıldığı Halloween partisi gerçekleştirildi.

Armada AVM Hayat Sokağı’nda yer alan Downtown’da, Cadılar Bayramı’na özel bir parti düzenlendi. DJ Wolfson’un Dine&Dance albümünün de tanıtımının yapıldığı Downtown’daki parti, renkli görüntülere sahne oldu. Geceye gelen davetlilere Halloween partisine özel makyaj yapıldı. Konukların birbirinden farklı ve ilginç kostümleri tercih ettiği, renkli görüntülere sahne olan parti sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.