Başa Dön

Dostluk Havasında Milli Gün

Dostluk Havasında Milli Gün

Fransa milli gününü oldukça renkli ve eğlenceli geçen, coşkunun bir an eksik olmadığı bir şekilde büyükelçiliğin rezidansında düzenlenen resepsiyon ile kutladı.
Resepsiyon, ev sahibi Büyükelçi Laurent Bili’nin konuşmasıyla başladı. Bili konuşmasında Türkiye-Fransa ilişkilerinden bahsederek yaşanan dostluk havasının önemine vurgu yaptı. AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ın da katıldığı gecede büyükelçiler, yabancı misyon temsilcileri, ve çok sayıda davetli yer aldı. AB Bakanı ve Başmüzakereci Bağış ise Fransa’da yaşayan yurttaşlarımızın çokluğundan bahsederek, her yıl turizm için Fransa’dan çok sayıda turist geldiğinin altını çizdi. Resepsiyon için oldukça zengin bir yiyecek ve içecek menüsü hazırlandı. Fransa milli gün resepsiyonu baştan sona dans ve eğlenceye sahne oldu. Keyifli gece başladığı gibi eğlenceli ve renkli görüntülerle devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.