© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dolce&Gabbana Moda Sever Hanımları Buluşturdu

Dolce&Gabbana Moda Sever Hanımları Buluşturdu

İstinye Park Dolce&Gabbana mağazasında Sitare Akdilek ev sahipliğinde düzenlenen özel bir etkinlikte cemiyet hayatının seçkin hanımları buluştu.

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Sitare Akdilek ev sahipliğinde, İstinye Park Dolce&Gabbana mağazasında şık bir davet düzenlendi. Bu özel etkinliğe cemiyet ve iş hayatının seçkin isimleri katıldı. Dolce&Gabbana’nın yeni sezon tasarımlarının görücüye çıktığı etkinlikte stylist Mert Aslan’ın seçtikleriyle hazırlanan kombinler modeller eşliğinde konuklara tanıtıldı. Davetlilerin yakından inceleme ve bilgi alma fırsatı bulduğu etkinlikte yeni sezon tasarımları büyük beğeni kazandı. Dolce&Gabbana yeni sezon koleksiyonunun ilhamı kaynağı Sicilya izlerini taşırken, davete katılan konuklar beğendikleri tasarımları almayı ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.