Başa Dön

Doktor Babalar Görevi Çocuklara Devretti

blank

Doktor Babalar Görevi Çocuklara Devretti

Okuma süresi 1 dakika

Sağlık sektörünün öncülerinden Acıbadem Ankara Hastanesi, doktor babaların çocuklarını, mesleğin incelikleriyle tanıştırdı.

Çocuklar, bu Babalar Günü’nde, hayatlarında ilk rol model olarak benimsedikleri babalarının mesleklerini, ellerinde steteskop, sırtlarında doktor önlükleriyle birebir yaşayarak öğrendi.

Klasik hastane kavramına, yenilikçi ve kurumsal yaklaşımı ile yeni bir trend getiren Acıbadem Ankara Hastanesi, “Acıbadem Babaları’nı” unutmadı.
Çocukların, hayatlarında ilk rol model olarak benimsedikleri babalarının meslekleri konusunda hep meraklı olduğunu kaydeden, Acıbadem Ankara Hastanesi Direktörü A. Nihan Karaçam Salkaya, meslek seçiminde de bu durumun önemli etkisi olduğunu ifade etti.
Herkesin hayatında var olmayı kısa sürede başaran Acıbadem Ankara Hastanesi’nin bundan böyle sıkça düzenleyeceği etkinliklerle büyük küçük her yaşa hitap edeceklerini belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: