Başa Dön

Doğuş Grubu’na Özel Sergi

blank

Doğuş Grubu’na Özel Sergi

Okuma süresi 1 dakika

Doğuş Holding sponsorluğunda Lütfü Kırdar Kongre Merkezi Rumeli Salonu’nda düzenlenen “Aşk-ı Nebi ve Zikir Taneleri” sergisi şık bir kokteylle açılışı yaıldı.

Doğuş Holding Yönetim Kurlu Başkanı Ferit Şahenk’in ev sahiliğinde düzenlenen sergiye cemiyet, sanat ve iş hayatının tanınmış isimleri katıldı. Daha önce Ayasofya’da açtığı Hilye-i Şerif sergisiyle dikkatleri çeken ünlü koleksiyoner Mehmet Çebi’nin, usta sanatçıların eşsiz klasik ve modern hilye çalışmalarından oluşan hat ve teşbih koleksiyonu “Aşk-ı Nebi ve Zikir Taneleri” sergisinde iki yüz adet Hilye-i Şerif ve üç yüz adette tespih sergilendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.