Başa Dön

Doğçev Üyeleri Buluştu

blank

Doğçev Üyeleri Buluştu

Okuma süresi 1 dakika

Doğa ve Çevreyi Koruma Yaşatma Derneği (Doğçev), hayvan haklarını korumak için cemiyet hayatının seçkin isimlerini bir araya getirdi.
Her yıl geleneksel olarak gerçekleşen Doğa ve Çevreyi Koruma Yaşatma Derneği öğle yemeğinde, Ankaralı hayvanseverler bir araya geldi.

Davetin açılış konuşmasını gerçekleştiren Dernek Başkanı Behiye Eryılmaz konuşmasında, “Katılım gösteren tüm üyelerimize içtenlikle teşekkür ediyorum. Bu yardımseverliğinizle beni çok mutlu ettiniz” dedi. Ufak bir slayt gösterisinin ardından konuklar yemeklerini yedi. Davetten elde edilen gelirin tamamı ise hayvanlar yararına kullanıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: