© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Doğal Güzellik Tüyoları

Doğal Güzellik Tüyoları

Medikal Estetik Hekimi Zilha Elma, doğal ve sağlıklı bir görünüme kavuşmak isteyen kadınlar için önerilerde bulundu.

Doğal ve sağlıklı bir görünüme kavuşmak isteyen kadınlar için Medikal Estetik Hekimi Zilha Elma, önerilerde bulundu. Ankara’da Filistin Caddesi’nde bulunan Barners mağazasında gerçekleştirilen davetin ev sahipliğini Nevra Tuncer yaptı. Ankara cemiyet hayatının tanınmış simalarının katıldığı davette hanımlar, estetik ve güzellik uygulamalarındaki son gelişmeler hakkında bilgi edindiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.