© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Diyabet Hastalarına Bowling Morali

Diyabet Hastalarına Bowling Morali

Ankara’da Çocuk Endokrinolojisi alanında faaliyet gösteren Özel Ankara Endomer Pediatrik Endokrinoloji Merkezi 4. yaşını hastalarıyla kutladı.

Doç. Dr. Ergun Çetinkaya’nın katılımıyla düzenlenen etkinlik Bilkent RollHouse’da oynanan Bowling eşliğinde düzenlendi. Uzmanların kontrolünde gerçekleşen etkinlikte diyabet hastaları hem yarışıp hem de gönüllerince eğlendiler. Yarışma sonunda birinciler ödüllerini alırken diğer hastalara da teselli ödülleri verildi. Günün sonunda Endomer Pediatrik Endokrinoloji Merkezi’nin 4. yaş günü pastasının kesimi ile etkinlik son buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.