Başa Dön

DİVAN OTEL’DE RENKLİ GECE

blank

DİVAN OTEL’DE RENKLİ GECE

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın elit otelleri arasında yer alan Divan Otel, sahibi Perihan Uyar’ın öncülüğünde düzenlediği personel gecesiyle yönetici ve çalışanlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Kavaklıdere’de bulunan Divan Otel, personeline şık bir kokteyl daveti vererek yine adından söz ettirdi. Divan Otel sahibi Perihan Uyar, misafirlerine ve tüm otel çalışanlarına teşekkürlerini sunarken geceye katılan davetlilerin şıklıkları gözlerden kaçmadı. Oldukça eğlenceli geçen gece, davetlilerin sahnede söylenen şarkılara eşlik etmesi ve yapılan keyifli sohbetler ile devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: