© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Divan Çukurhan Tanıtım Gecesi

Divan Çukurhan Tanıtım Gecesi

16. yüzyılda kervansaray olarak inşa edilen Ankara Kalesi’ndeki tarihi Çukurhan, Divan Grup tarafından gerçekleştirilen bir geceyle tanıtıldı. Üç yıl süren restorasyon çalışmasının ardından geçen yıl hizmet vermeye başlayan Divan Çukurhan’ın tanıtım gecesine, bir çok yabancı misyon temsilcisi ve seçkin davetli katıldı. Birbirinden leziz ikramların sunulduğu davette konuklara, düzenlenen çekilişle Antalya, İstanbul, Ankara gibi çeşitli şehirlerde konaklama hediyesi verildi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.