© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Devrim Erbil’den Bodrum’a Destek

Devrim Erbil’den Bodrum’a Destek

Sanat yaşamında elli yıldır değişmeyen çizgisi ve özgün sanatçı kimliği ile “Devlet Sanatçısı” unvanına layık görülen ünlü Türk ressam Devrim Erbil, sanat heyecanını, gelirinin bir kısmını bağışladığı ERDODER Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği ile işbirliği içerisinde sanatseverlerin de davet edildiği kokteylde paylaştı.

Sergide, ünlü sanatçının kent ve doğa görünümlerini soyutlamacı özellikler içinde çizgisel bir üslupla yorumlayarak büyük tuvallere yansıttığı İstanbul resimlerinin yanı sıra kendini ifade ettiği  baskıları, halıları ve farklı materyaller kullanarak oluşturduğu eserleri yer alıyor.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.