Başa Dön

“Destekle Değiştir”

blank

“Destekle Değiştir”

Uluslararası bir modelin Türkiye uygulaması olan “Destekle Değiştir”Ankara etkinliği, geniş bir katılımla Erimtan Müzesi’nde gerçekleştirildi. Üç sivil toplum kuruluşunun projelerinin bağışçılarla buluştuğu etkinlikte önemli mesajlar verildi.

Toplumsal çalışmaları desteklemek amacıyla kaynaklarını birleştiren ve daha sonra bu kaynakların nasıl kullanılacağına birlikte karar veren bireylerin bir araya gelmesi ile hayata geçirilen Destekle Değiştir modeli, ülkemizde ilk olarak 2014 yılında TÜSEV tarafından İstanbul’da gerçekleştirildi. Ankara’daki etkinlik ise Erimtan Müzesi’nde düzenlendi. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Güven Eğitim ve Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Küçükel Ezberci, Destekle Değiştir modelinin şeffaflığı ve demokratikliğini anlattı, kayıtlı bağışın önemine dikkat çekti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.