Başa Dön

DERYA ŞAHİN’E SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

blank

DERYA ŞAHİN’E SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

Okuma süresi 1 dakika

Çankaya’da bulunan güzellik ve form merkezi DietCode’un sahibi Derya Şahin, yakın dostu Mehtap Eryılmaz’ın düzenlediği doğum günü sürprizi ile oldukça mutlu dakikalar yaşadı.

Derya Hanım’ın yakın arkadaşlarının ve aile dostlarının katıldığı sürpriz doğum günü, oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Ünlü diyetisyenin şaşkın bakışları eşliğinde masaya gelen pastanın önünde hep birlikte poz veren davetliler, Derya Şahin’i bu özel gününde yalnız bırakmadılar. Heyecanı ve mutluluğu yüzünden okunan Derya Hanım, doğum günü pastasını kesip arkadaşlarıyla mutluluğunu paylaştı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.