Başa Dön

Derya Atalay’a Sürpriz

blank

Derya Atalay’a Sürpriz

Okuma süresi 1 dakika

Derya Atalay’ın Mezzaluna’da gerçekleşen doğum günü, Ankara cemiyetinin elit isimlerine, unutulmaz anlara sahne olan güzel bir gün yaşattı.

Derya Atalay, yeni yaşını yakın dostları ile birlikte kutladı. Birbirinden özel görüntülerin ortaya çıktığı partide Derya Hanım, mutlu gününde kendisiyle birlikte olan arkadaşlarıyla yakından ilgilendi. Parti uzun bir masada başlarken, cemiyet hayatının elit isimleri yemek eşliğinde bol bol sohbet etme şansı yakaladılar. Neşeli geçen partide Derya Hanım’ın çok mutlu ve heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: