Başa Dön

Deligans’da Eğlenceli Akşamlar

blank

Deligans’da Eğlenceli Akşamlar

Okuma süresi 1 dakika

Sportif ve şık mimarisi ile çok konuşulan Deligan’s Pub, Next Level Alışveriş Merkezi podyum katta konuklarına hizmet vermeye devam ediyor.

Menüsü ve farklı konseptiyle büyük beğeni toplayan Deligan’s Pub, canlı müziğiyle de oldukça fark yaratıyor. Deligan’s Pub, klasik pub kültürünü, Formula 1’in efsanevi ismi Michael Schumacher, Amerikan basketbol ligi NBA’in dünyaca ünlü yıldızı Michael Jordan’ın resimlerinin yer aldığı duvarlar ile farklı bir çizgiye taşıyor. Deligan’s Pub’a, ilginç içecek sunumları ile dikkat çekiyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.