© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Değişmeyen Markalar Sheraton’da

Değişmeyen Markalar Sheraton’da

ITEC International Business School tarafından Ankara Sheraton Otel’de bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Marka Zirvesi, ünlü konuşmacıları ağırladı.
“Markam 2023 Zirvesi”ne birçok markanın temsilcisinin yanı sıra, siyaset ve sanat dünyasından isimler katıldı. Zirvenin gerçekleştirildiği etkinliğin sonunda sanatçı Ajda Pekkan’a “Tüm Zamanların Değişmeyen Markası” ödülü verildi. Ödül töreni öncesinde konuşan Pekkan, “Ödül almak çok güzel, marka ödülü almak daha da güzel. Ama ‘tüm zamanların değişmeyen marka ödülünü almak inanın bambaşka” diye konuştu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.