Başa Dön

Dadak ve Şaşmaz Ailelerinin Mutlu Günü

blank

Dadak ve Şaşmaz Ailelerinin Mutlu Günü

Okuma süresi 1 dakika

HHB-EXPO Turizm ve Seyahat Acentası Sahibi Şule Dadak’ın oğlu Can Dadak ile Özlem Şaşmaz’ın oğlu Yağız Şaşmaz, yeni yaşlarını arkadaşları ve ailelerin katıldığı bir partiyle kutladı.
Can Dadak ve Yağız Şaşmaz, Bi Pary House’da yapılan doğum günü partisi ile yeni yaşlarını kutladılar. Doğum gününün ev sahipliğini Dadak ve Şasmaz aileleri üstlenirken, patiye Can ve Yağız’ın yakın arkadaşları katıldı. Minikler bir yandan oyun oynarken aileleri de birbirleriyle bol bol sohbet ettiler. Keyifli dakikalar geçiren davetliler, günün sonunda Can ve Yağız için aldıkları hediyeleri takdim ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: