© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Coşku Dolu Cumhuriyet Balosu

Coşku Dolu Cumhuriyet Balosu

Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü’nün, Cumhuriyet’in 90. kuruluş yıldönümü adına düzenlediği balo göz kamaştırdı.

Ev sahipliğini Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü Başkanı Serhan Özdemir’in yaptığı oldukça şık geçen baloya katılım yoğundu. Sheraton Otel’de gerçekleşen ve iş dünyasının önde gelen simalarının katıldığı baloda Cumhuriyet’in 90. yıldönümü büyük bir coşkuyla kutlandı. Yaklaşık 500 davetlinin katıldığı gecenin konuşmacı konuğu Müjdat Gezen’di. Kokteyl olarak başlayan gece konukların yerlerini almasının ardından balo salonunda devam etti. Konuşmasında Cumhuriyet’e sahip çıktıkları için davetlilere teşekkür eden Gezen, burada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi. Balo birbirinden özel parçalarla devam ederken konuklar unutulmaz bir gece yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.