Başa Dön

Contemporary İstanbul Sheraton’da Biraraya Geldi

blank

Contemporary İstanbul Sheraton’da Biraraya Geldi

Okuma süresi 1 dakika

Çağdaş Sanat Buluşmaları’nın sekizincisi Ankara Sheraton’da Contemporary İstanbul Yönetim Kurulu Başakanı Ali Gürel’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Buluşmaya çağdaş sanat kolesiyonerleri, yatırımcılar, sanatseverler ve galeri sahiplerinin yanı sıra iş dünyası ile cemiyet hayatının ileri gelen davetlileri katıldı.

Akbank Private Banking’in katkılarıyla düzenlenen gece çok şık bir kokteyl ile başladı. Açılış konuşmasını Contemporary İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli yaptı. Güreli’nin konuşmasından sonra davetlilere ikramlar yapıldı. Ardından söz alan Contemporary İstanbul Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Prof. DR. Ali Akay “Çağdaş Sanatlarda Gelişen Dinamikler” konulu bi sunum yaptı. Soru cevap şeklinde devam eden seminer sanatçı Ekrem Yalçındağ’ın dinletisiyle sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.