© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Concept Marine’in 10’uncu Yılı

Concept Marine’in 10’uncu Yılı

Lüks yat markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan Concept Marine 10. Yılını Venedik Sarayı’nda düzenlediği özel bir davet ile kutladı.
Birçok lüks yat markasını Türkiye’ye getiren Concetp Marine, 10. Yılını Azimut Yachts Group ile imzaladığı anlaşmayla taçlandırarak bu özel anlaşmayı şık bir geceyle kutladı. Venedik Sarayı’nda düzenlen geceye cemiyet ve iş hayatının önde gelen simaları yoğun ilgi gösterdi. Şirket ortakları Moris Algazi ve Haluk Gündoğdu’nun ev sahipliğinde Venedik Sarayı’nda gerçekleşen galaya İtalya’nın Türkiye Büyükelçisi Gianpaolo Scarente ve Azimut-Benetti Group CEO’su Giovanna  Vitelli onur konuğu olarak katıldı. Venedik Sarayı’nın girişinden itibaren İtalyan gösteri sanatlaryla karşılanan misafirler, kokteyl sırasında da Boğaziçi Caz Korosu’nun performansıyla büyülendi. Geceye katılan konuklar ile yakından ilgilenen Moris Algazi örnek bir misafirperverlik sergiledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.