© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Çocuklardan Şirinlere Yoğun İlgi!

Çocuklardan Şirinlere Yoğun İlgi!

Cemiyet yaşamının ünlü hanımları, çocuklarıyla birlikte katıldıkları Party Kids’te düzenlenen Şirinler etkinliğinde, Şirine ve Şirin Baba eşliğinde keyifli bir gün geçirdiler.

Türkiye’nin en eğlenceli aile festivali İBS’nin tanıtımı, cemiyet hayatının ünlü annelerinin ve çocuklarının katıldığı özel bir davetle yapıldı. Party Kids’te düzenlenen davette, İBS’de çıkacak olan Şirinler Müzikali’nin iki karakteri Şirine ve Şirin Baba, yer aldıkları davette çocukları eğlendirdi. Davete katılan hanımlar, bol bol sohbet imkanı bulurken, çocuklar da Şirine ve Şirin Baba eşliğinde keyifli bir gün geçirdiler. Doğa Koleji ana sponsorluğunda düzenlenen ve Acıbadem Sağlık Grubu, Can Bebe, E-Bebek, Forum İstanbul, Radyo Voyage gibi büyük markaların da destek verdiği İBS, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Ayrıca bu özel festivalde Looney Tunes karakterleri; Bugs Bunny, Tweety, Sylvester, Tazmanya Canavarı ve Daffy Duck, hem miniklerle fotoğraf çektirmek hem de oyunlar oynamak için fuarda yer aldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.