Başa Dön

Club Med’den Muhteşem Açılış

blank

Club Med’den Muhteşem Açılış

Okuma süresi 1 dakika

Dünyaca ünlü otel markası Club Med, Belek’te hayata geçirdiği ilk villa konseptli otelinin açılışını şık bir davetle gerçekleştirdi.

Club Med’in CEO’su Henri Giscard d’Estaing’in ev sahipliğinde düzenlenen açılışa cemiyet, iş ve moda dünyasının seçkin isimleri katıldı. Belek’te bin hektar alan üzerine konumlanan ve lüks bir tatil imkanı sunan otelin açılış seremonisinde Anadolu Ateşi sahne alarak muhteşem bir şova imza attı. Davete katılan konuklar Anadolu Ateşi’nin muhteşem performansıyla keyifli anlar yaşarken, gecenin ilerleyen saatlerinde düzenlenen beyaz temalı partiyle de sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.