© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Cipriani’de Özel Davet

Cipriani’de Özel Davet

Ünlü iş adamı Mübariz Mansimov, sanat, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinden oluşan yakın dostlarına Cipriani’de özel bir davet düzenledi.

Palmali Holding Yönetim Kurulu Başkanı ünlü iş adamı Mübariz Mansimov, sanat, iş ve cemiyet yaşamının tanıdık isimlerinden oluşan yakın dostlarına VİP bir davet verdi. The İstanbul Edition içinde yer alan Gold Bar’da kokteylle misafirlerini karşılayan ünlü iş adamı, daha sonra misafirleri ile birlikte Çipriani’ye yemeğe geçti. Yemekte misafirlere Mübariz Mansimov’un özel olarak getirttiği havyarlar servis edildi. Dünyaca ünlü yıldızların müdavimi olduğu ve dünyada New York, Hong Kong, Los Angeles, Miami, Ibiza, Monte Carlo, Porto Cervo, Abu Dhabi, Venedik ve Londra’da şubeleri bulunan Çipriani’yi İstanbul ve Bodrum’a getiren Mübariz Mansimov, gecede misafirleri ile tek tek ilgilendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.