Başa Dön

Çifte Kutlama

blank

Çifte Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

İş dünyasının başarılı isimlerinden Yalçın Ayaydın, yeni yaşını Tünel 1841 Restaurant’da yakın arkadaşlarının katıldığı özel bir davetle kutladı.

Tünel 1841 Restarant’da 55. doğum gününü kutlayan Yalçın Ayaydın’ı eşi ve ailesi başta olmak üzere yakın dostları yalnız bırakmadı.Yalçın Ayaydın’ın doğum günü, aynı zamanda evlilik yıl dönümüne denk gelince, gecede yirmi altıncı evlilik yıldönümünü de kutlandı. Gecenin ayrıntılarıyla Yalçın Ayaydın’ın kızı İpek Abdik bizzat ilgilendi. Davete gelen konuklar gece boyunca canlı müzik eşliğinde eğlenerek keyifli bir akşam geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: