Başa Dön

Çifte Kutlama

blank

Çifte Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü sanatçı Mehmet Güleryüz, 75’inci yaşını ve 55’inci sanat yılını Bay İnşaat’ın ev sahipliğinde özel bir davetle kutladı.

Bay İnşaat sponsorluğunda düzenlenen özel bir geceyle, ünlü sanatçı Mehmet Güleryüz 75’inci yaşını ve 55’inci sanat yılını kutladı. İstanbul gece hayatının vazgeçilmez mekanlarından Park Şamdan’da düzenlenen geceye; cemiyet, iş ve sanat dünyasından çok sayıda önemli isim katıldı. Bay İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri Erol-Ceylin Özmandıracı, Şafak-Stella Levi ve 42 Maslak Satış ve Pazarlama Direktörü Zeynep Salman ise bu özel geceye ev sahipliği yaptılar. Davette, bu yıl Londra’da ikincisi düzenlenecek olan Uluslararası Sanat Fuarı Art14 Londra Fair’de sergilenecek olan yeni yapıtlarından oluşan özel desen seçkiside yoğun ilgi gördü. Gecenin sonunda ise Bay İnşaat tarafından hazırlanan ve Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları’ndan şubat ayında çıkacak olan Mehmet Güleryüz’ün “Resmi Geçit” kitabı, sanatçı tarafından imzalanarak konuklara hediye edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.