© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çifte Kutlama

Çifte Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Aydan Özdoğan ve Yeşim Öner, Çayyolu Kolyoz Restaurant’ta gerçekleştirilen doğum günü partisi ile yeni yaşlarını kutladı.
Çayyolu Kolyoz Restaurant’da düzenlenen doğum günü partisi ile yeni yaşlarını kutlayan Aydan Özdoğan ve Yeşim Öner’i aileleri ve yakın dostları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Uzun bir masada sohbet eden davetliler, birbirinden leziz yemeklerin tadına bakarak, doyasıya eğlendi. Konseptini Sak Organizasyon’un hazırladığı doğum gününde bol bol fotoğraf çekilen konuklar, hareketli parçalar eşliğinde dans ederek, partinin tadını çıkardılar.
Spot: Birbirinden şık çok sayıda konuğun katıldığı davette eğlenceli dakikalar yaşandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Bir Yorum Ekleyin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: