Başa Dön

Chocolate 12’inci Yaşını Kutladı

blank

Chocolate 12’inci Yaşını Kutladı

Okuma süresi 1 dakika

İstanbul eğlence hayatının en popüler mekanlarından Chocolate, yenilediği dekorasyonuyla 12’inci yılına özel bir davet düzenledi.

İstanbul eğlence hayatının en popüler Café&Bistro’ların başında gelen Chocolate 12’inci yaşını, Nişantaşı şubesinde düzenlenen özel bir davetle kutladı. Chocolate’ın kurucuları Raşit Karakuş, Süleyman Köse ve Oğuz Kayhan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen 12’inci yıl partisi, iş ve sanat dünyasının birbirinden renkli simalarını bir araya getirdi. 12’inci yılına özel olarak hazırlanıp, iç dekorasyonunu yenileyen Chocolate’ın verdiği renkli partide, mekanın müdavimleri DJ performansları eşliğinde hareketli parçalarla eğlenerek keyifli bir gece geçirmenin tadını çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.