Başa Dön

Cemiyetten Vakko’ya Yoğun İlgi

blank

Cemiyetten Vakko’ya Yoğun İlgi

Okuma süresi 1 dakika

Tasarımlarıyla moda dünyasının ritmini belirleyen ünlü giyim markası Vakko, yeni sezon koleksiyonunu tanınan modacı Uğurkan Erez’in şık sunumuyla gerçekleştirdi.

Moda dünyasının devi tanınmış giyim markası Vakko,ünlü modacı Uğurkan Erez’in sunumuyla gerçekleşen “Trunk Show”a Ankara’nın seçkin simaları yoğun ilgi gösterdi.Vakko’nun 2014- 2015 Sonbahar/Kış kreasyonunu tanıttığı defilede mankenler yeni sezon ürünleri Ankaralılara tanıttı. Etkinlik il olarak şık bir kokteylle başlarken misafirler kokteyl sırasında bol bol sohbet etme imkanı buldular.Kokteylin ardından sıra heyecanla beklenen defileye geldi. Başkentli kadınların yakın takibinde geçen defile de oldukça renkli görüntüler ortaya çıktı. Defilenin ardından ise misafirler bol bol alışveriş yapmayı ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.