Başa Dön

Cemiyetin En “Tatlı” Günü

blank

Cemiyetin En “Tatlı” Günü

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’da 2004 yılında kurulduğu günden bugüne kadar geliştirdiği özel tatlar ve sunduğu kaliteli hizmetle Türkiye’nin geneline butik çikolata kavramını getiren Patiswiss, Nar Koleksiyon’da yeni tatlarını sergiledi.

Birbirinden lezzetli Türk tatlarıyla kaliteli çikolatayı birleştiren Patiswiss Chocolatier, Nar Koleksiyon’da başkent cemiyeti hanımları tarafından yoğun ilgi gördü. Oldukça keyifli geçen davette ürün yelpazesine yeni ve vazgeçilmez tatlar ekleyen Patiswiss Chocolatier ürünleri, davetlilere ikram edilerek satışa sunuldu. Davetin ev sahipliğini Nar Koleksiyon’un zarif sahibesi Meltem Bengi yaparken Aysu Yavuz, Ceren Sür, Neslihan Tanış, Aylin Özal gibi cemiyetin sevilen hanımları davette yer alan isimlerdendi. Birbirinden leziz ürünleri satın alma şansı bulan hanımlar keyifli davetten oldukça memnun ayrıldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.