Başa Dön

Cemiyetin Doğum Günü Buluşması

blank

Cemiyetin Doğum Günü Buluşması

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden olan Ebru Demiryürek de temmuz ayında doğum gününü kutlayan isimlerden oldu. Başkent cemiyetinin sevilen ismi Ebru Hanım’ı yakın dostları doğum gününde yalnız bırakmadı.
Ankara’nın bilinen simalarının katıldığı sürpriz doğum günü partisi The House Cafe’de gerçekleşirken bir araya gelen cemiyet hanımları birbirleriyle bol bol sohbet ettiler.Doğum günü için hazırlanan özel menünün lezzetlerini de tatmadan geçemeyen hanımlar, oldukça keyifli geçen doğum günü partisinde birbirinden şık giyimleri ile göz doldurdular. Kendisi için hazırlanan doğum günü partisine katılanlar arasında Beliz Büyükhanlı, Aylin Özal, Neslihan Tanış ve Seda Çavuşoğlu gibi isimler de yer aldı. Oldukça keyifli geçen parti, Ebru Hanım’a verilen hediyeler ve pasta kesimi ile devam ederken Ebru Hanım “Bu mutlu günümde beni yalnız bırakmayan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.