Başa Dön

Cemiyetin Aruni’de Yemek Ziyafeti

blank

Cemiyetin Aruni’de Yemek Ziyafeti

Okuma süresi 1 dakika

Açılışını oldukça görkemli davetlerle yapan Aruni Restoran & Bar son açılış davetini, ev sahipliğini Figen Çarmıklı’nın üstlendiği bir buluşmayla gerçekleştirdi.

Ankara’nın önde gelen cemiyet hanımları, Figen Hanım’ın ev sahipliğinde Aruni Restoran &Bar’da bir araya geldi. Yaklaşık yüz davetlinin masada yerlerini almasının ardından birbirinden leziz yemekler de misafirlere sunulmaya başladı. Aruni’nin kendine has Abbasi, Selçuklu ve Osmanlı lezzetlerinin tadına bakan davetliler yemeklere tam not verdi. Aralarında Yeşim Tandoğan, Tuğçe İnal, Aynaz Özkaşıkçı ve Akya Gençler’in de bulunduğu bazı davetliler restoran içerisindeki taş fırında kendi hazırladıkları pizzaları pişirip konuklara ikram etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.