© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyeti Buluşturan Balo

Cemiyeti Buluşturan Balo

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Polis Balosu Çırağan Sarayı’nda düzenlenen şık bir davetle gerçekleştirildi.

31 . Geleneksel Polis Balosu İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun eşi Gül Mutlu ve İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın eşi Nurten Çapkın’ın ev sahipliğinde Çırağan Sarayında şık bir davetle gerçekleştirildi. Türk Polis Teşkilatı’nın 168. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında TEYEV tarafından düzenlenen geceye iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katılırken, vakfa yardımda bulunan yardımseverler plaketle ödüllendirildi. Plaket töreninin ardından gece Barbaros’un sahnesi ile devam etti. Romantik şarkılar eşliğinde dans eden davetliler, bazı parçaları ise sanatçı ile hepbir ağızdan söylediler. Herhangi bir ücret talep etmeksizin sahneye çıkan Barbaros ve Candan Erçetin konuklardan tam not alırken, gece 31. yıl anısına kesilen pasta ile noktalandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.