Başa Dön

Cemiyet Yardım İçin Seferber Oldu

blank

Cemiyet Yardım İçin Seferber Oldu

Okuma süresi 1 dakika

Anadolu Çağdaş Eğitim Vakfı, Uluslararası Kadınlar Derneği işbirliği ve MAG Medya’nın organizasyonu ile Ankara’nın önde gelen isimleri “Burslu Öğrenciler ve Engelli çocuklar” için biraraya geldi.
Yardım organizasyonlarına kayıtsız kalmayan cemiyet hanımları bu kez “burslu öğrenciler ve engelli çocuklar” için yardıma koştular. Anadolu Çağdaş Eğitim Vakfı, Uluslararası Kadınlar Derneği iş birliği ve MAG Medya’nın organizasyonu ile cemiyetin önde gelen yardım gönüllüsü hanımları Sheraton Otel’de buluştu. 250’den fazla katılımın olduğu etkinlikte hanımlar ünlü modacı Mehmet Köymen’in 2013 İlkbahar/Yaz Haute Couture defilesini büyük bir hayranlıkla izlediler. Kokteyl salonunun ortasına kurulan podyumda birbirinden şık kıyafetleri sergileyen mankenler uzun süre alkışlandılar. Burslu öğrenciler ve engelli çocukların yararı için etkinliği destekleyerek organizasyonu üstlenen MAG Medya Genel YayınYönetmeni Beril Çavuşoğlu ödülünü, Uluslararası Kadınlar Derneği Başkanı Aytül Gökçe ile ANAÇEV Başkanı Ayla Hatırlı’nın elinden aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.