Başa Dön

Cemiyet, Doğum Gününde Buluştu

blank

Cemiyet, Doğum Gününde Buluştu

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Cemiyeti’nin tanınmış simalarından Funda Bekişoğlu yeni yaşını Divan Otel’de yakın dostlarının katıldığı özel davetle kutladı.

Yeni yaşını Divan Otel’de kutlayan Ankara sosyal yaşantısının sevilen ismi Funda Bekişoğlu’nun verdiği davette hanımlar adeta şıklık yarışına girdi. Yeni yaşına yakın dostlarıyla birlikte girmenin mutluluğunu yaşayan Funda Bekişoğlu ise sade şıklığıyla adeta gözleri doldurdu. Görkemli bir masada oturup oldukça keyifli bir sohbet ortamında kendilerine sunulan ikramları tadan davetliler, eğlenceli bir kaç saat geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: