Başa Dön

Cemiyet Beymen’de Buluştu

blank

Cemiyet Beymen’de Buluştu

Kavaklıdere Beymen’de gerçekleştirilen 2014-2015 Sonbahar/Kış koleksiyonları Didem Dayıcıoğlu ve Zeynep Yapar’ın sunumuyla düzenlenen ”Trunk Show” Ankara cemiyetinin büyük ilgisini gördü.

VOGUE dergisi moda editörlerinin sunumuyla gerçekleştirilen Trunk Show 2014-2015 Sonbahar/Kış trendlerinin tanıtımına Ankara cemiyetinni seçkin isimleri katıldı. Davette moda sever birçok isim, yeni tanıtılan koleksiyonları dikkatli gözlerle izledi. Mankenlerin üzerlerinde taşıdıkları kıyafetler hanımlardan da büyük ilgi görürken davetliler, defile sırasında kendi aralarında bol bol sohbet ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.