© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Çağla Cabaoğlu Gallery On üçüncü Yaşını Kutladı

Çağla Cabaoğlu Gallery On üçüncü Yaşını Kutladı

Nişantaşı’nın en dikkat çeken sanat galerilerinden Çağla Cabaoğlu Gallery on üçüncü yaşını şık bir davetle kutladı.
Nişantaşı’nda bulunan Çağla Cabaoğlu Gallery on üçüncü yaşını Çağla Cabaoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen şık bir davetle kutladı. Sanat ve cemiyet yaşamının seçkin isimlerinin katıldığı davet kokteyl ile başladı. Kokteylde bol bol sohbet eden konuklar ilerleyen saatlere doğru yemek servisinin açılmasıyla birlikte Park Şamdan’ın hazırlamış olduğu birbirinden leziz ikramları tattılar. Çağdaş Türk Sanatı çerçevesinde bu güne kadar yüzden fazla sergiye ev sahipliği yapan Çağla Cabaoğlu Gallery, birçok sanatçıyı keşfedip destekleyerek onları Türk Çağdaş Sanatı’na kazandırdı. ‘Sanat; insanı geliştiren, tüm sınırları kaldırıp özgürleştiren çok özel bir alan, işimi sevgiyle ve tutkuyla yapıyorum’ diyen Cabaoğlu, yeni projeleri ile bu yılın yoğun geçeceğini belirtiyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.